0 items0,00

No products in the cart.

Category: Home Remedies

Home Remedies

Showing 1–9 of 10 results

  • Ibuprom Max Sprint to lek przeciwbólowy w formie kapsułek miękkich z ibuprofenem. Jego działanie polega na zwalczaniu stanów zapalnych wywołanych bólem. Dodatkowo lek działa przeciwgorączkowo. Wskazaniem do stosowania są bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy (m.in. ból napięciowy), migrena z towarzyszącymi nudnościami, nadwrażliwością na światło i dźwięk, bóle zębów, …

    Ibuprom Max Sprint 400 mg 40 kapsułek miękkichRead More

    Add to cart
  • Ibuprom Ultramax to lek w postaci tabletek powlekanych, który jest zaliczany do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Substancja czynna leku – ibuprofen posiada działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Wskazaniem do stosowania preparatu jest doraźnie, krótkotrwałe leczenie ostrych i umiarkowanych bólów różnego pochodzenia, takie jak bóle głowy (również migrenowe), bóle zębów, bóle mięśniowe i kostne (również bóle pleców), bóle pourazowe i pooperacyjne (również związane z …

    Ibuprom Ultramax 600 mg 10 tabletek powlekanychRead More

    Add to cart
  • Aspirin® C to lek w postaci tabletek musujących, o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Substancjami czynnymi preparatu są kwas acetylosalicylowy oraz witamina C, na którą zwiększa się zapotrzebowanie organizmu w przebiegu chorób przeziębieniowych. Wskazaniem do stosowania tabletek musujących Aspirin® C jest objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i/lub umiarkowanym nasileniu, w tym bólów głowy, bólów zębów oraz bólów mięśni. Lek może być również stosowany w objawowym leczeniu, …

    Aspirin C 400 mg + 240 mg 20 tabletek musującychRead More

    Add to cart
  • Wskazania W celu rozrzedzenia wydzieliny dróg oddechowych i ułatwienia jej wykrztuszania u pacjentów z zapaleniem oskrzeli związanym z przeziębieniem. Skład 1 tabletka musująca zawiera: substancję czynną: 200mg acetylocysteiny oraz substancje pomocnicze: kwas cytrynowy bezwodny, sodu wodorowęglan, sodu węglan bezwodny, mannitol, laktoza bezwodna, kwas askorbowy, sodu cytrynian, sacharyna sodowa, aromat jeżynowy “B”. Działanie Mukolityczne, ułatwiające usuwanie wydzieliny …

    ACC 200 mg 20 tabletek musującychRead More

    Add to cart
  • Hascovir Control MAX to lek do stosowania, w celu zapobiegania nawrotom opryszczki pospolitej u dorosłych z prawidłową odpornością. Jego substancją czynną jest acyklowir, który hamuje namnażanie chorobotwórczych dla człowieka wirusów z grupy herpes. Wskazania Zapobieganie nawrotom opryszczki pospolitej u dorosłych. Skład 1 tabletka zawiera: Substancję czynną: acyklowir 400 mg. Substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia …

    Hascovir control MAXRead More

    Add to cart
  • Mucosolvan Mini to lek w postaci syropu dla dzieci powyżej 1. roku życia. Jego substancją czynną jest ambroksolu chlorowodorek, która zwiększa wydzielanie śluzu w drogach oddechowych, tym samym ułatwiając odkrztuszanie i łagodząc kaszel. Syrop Mucosolvan przeznaczony jest do stosowania w przypadku ostrej i przewlekłej chorobie płuc oraz oskrzeli, przebiegającej z zaburzeniem wydzielania śluzu i utrudnieniem jego …

    Mucosolvan Mini SyropRead More

    Add to cart
  • Rutinacea Junior Plus to suplement diety w płynnej postaci przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia oraz dorosłych. Formuła preparatu opiera się na składnikach pochodzenia naturalnego takich jak sok z koncentratu z czarnej porzeczki, sok malinowy, wyciąg z dzikiej róży oraz wyciąg z owoców czarnego bzu. Dodatkowo w składzie produktu znajduje się również witamina C, cynk i rozpuszczalna w wodzie …

    Rutinacea Junior PlusRead More

    Add to cart
  • Sanosvit Calcium to lek w postaci syropu o smaku bananowym przeznaczony do stosowania u dzieci od 1 roku życia oraz u młodzieży i dorosłych. Syrop zawiera dwie substancje czynne: wapnia glukonolaktobionian i wapnia laktobionian, będące źródłem wapnia. Jest to składnik mineralny niezbędnym do utrzymania równowagi wodnoelektrolitowej organizmu oraz prawidłowego funkcjonowania wielu mechanizmów regulacyjnych. Wapń stanowi ważny składnik tkanki …

    Sanosvit CalciumRead More

    Add to cart
  • D-Vitum

    12,95
    Rated 0 out of 5

    D-Vitum 400 j.m. aerozol to suplement diety dla noworodków, niemowląt i dzieci, zawierający witaminę D w dawce 400 j.m.na jedną porcję. Opakowanie 6 ml wystarcza na około 100 dziennych porcji produktu. Wygodna pompka ułatwia podanie witaminy maluchom i odmierza jej odpowiednią ilość. Witamina D potrzebna jest do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Pomaga także w utrzymaniu zdrowych kości …

    D-VitumRead More

    Add to cart